20 | 07 | 2019

Udział dzieci w akcji edukacyjnej: "AKADEMIA DOBRYCH MANIER"

DZIECI Z PRZEDSZKOLA W KRZYŻOWICACH PRZYSTĄPIŁY DO AKCJI EDUKACYJNEJ I KONKURSU „AKADEMIA DOBRYCH MANIER”. CELEM AKCJI I KONKURSU BYŁO PROPAGOWANIE WŚRÓD DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM OGÓLNEJ WIEDZY NA TEMAT ZASAD I UMIEJĘTNOŚCI KULTURALNEGO ZACHOWANIA ORAZ DOBRYCH MANIER, JAK TEŻ POWSZECHNIE OBOWIĄZUJĄCYCH ZWROTÓW GRZECZNOŚCIOWYCH, KSZTAŁTOWANIE POSTAW W DUCHU ZROZUMIENIA I SZACUNKU DO SIEBIE ORAZ INNYCH OSÓB.  PODSUMOWANIEM AKCJI BYŁO WYKONANIE PRACY PLASTYCZNEJ. ZA ZNAJOMOŚĆ ZASAD SAVOIR-VIVRE PRZEDSZKOLAKI OTRZYMAŁY ODZNAKI „MISTRZA DOBRYCH MANIER".

tekst i foto: Wiesława Stańczyk